Kjære gjest, vi på Støtvig Hotel gjør alt vi kan for at du, ledsageren din og kollegene dine skal føle dere trygge når dere har et opphold hos oss. Sikkerheten til våre gjester og våre ansatte har høyeste prioritet, etter utbruddet av coronaviruset har vi fulgt utviklingen svært nøye. Vi følger FHI sine føringer tett og har hyppig dialog med kommuneoverlegen i Moss.
Med et gavekort fra Støtvig Hotel gir du bort en litt annerledes overraskelse!
Støtvig Hotel på Larkollen er noe helt spesielt, og aller finest er det faktisk på søndager.
Noen blir fornøyd med 2020, mens andre kanskje blir rammet hardere enn andre. Uansett mener vi det er riktig å satse for fullt inn i et nytt år - og hva er vel bedre enn å ta et samlende KICK-OFF TREFF der alle blir samstemte i å se framover.
Vi skal alle ha vinterferie, også i 2021! Og kanskje vil det smake bedre enn noen gang? Vi kan friste med et rikholdig og variert program for både store og små i perioden 19. – 28. februar.
Vi vil i første halvår 2021 foreta fire kulinariske reiser: 26. & 27. februar vil dere kunne oppleve det beste fra det amerikanske kjøkken og det i en ny-inspirert tid for USA.
Vi vil i første halvår 2021 foreta fire kulinariske reiser: Vår andre reise går av stabelen fredag 12. og lørdag 13. mars og da til Spania.
Vi vil i første halvår 2021 foreta fire kulinariske reiser: Vår tredje reise går til Frankrike i dagene fredag 26. & lørdag 27. mars.
Vi antar at mange er ”ferdig” med snø, kulde og skiturer når påsken kommer. Vi inviterer derfor til en annerledes opplevelse påsken 2021.
Glad i havets delikatesser? Vårt etterspurte festbord har aldri inneholdt mere av dem! Vi perfeksjonerer stadig sammensetningen for å kunne tilby våre gjester det de helst vil ha og det ypperste fra sesongen.
Høsten gir fortsatt mange fine dager ved sjøen. Støtvig Hotel tilbyr det meste, kun en liten times kjøring fra Oslo med god sikring mot utålmodige barn.